KDO NÁM DĚTI SVĚŘÍ, HNED UVĚŘÍ, ŽE U NÁS SE DOBŘE MAJÍ A VŠICHNI NA JEJICH ZABAVENÍ A ROZVOJ DBAJÍ.

Dětské centrum Jumboo vítá vaše ratolesti a rádo se o ně postará, zatímco vy si můžete vychutnat kávu nebo si vyřídit pochůzky.

Děti si mají možnost hrát v prostoru, který je navržen tak, aby měl pozitivní vliv na jejich vývoj, společně můžete navštívit nejrůznější kurzy nebo naši Osvěžovnu.

Náš tým kvalifikovaných lektorek s pedagogickým vzděláním naučí vaše děti důležitým dovednostem hravou formou a dbá na bezpečnost i hygienu celého centra Jumboo. Můžete být klidní, splňujeme veškeré normy a předpisy.

Důležitou součástí našeho centra jsou vzdělávací kurzy, jako je cvičení rodičů s dětmi – kurzy pro miminka od 3 měsíců či tvořivé kurzy pro malé rošťáky.

Mají vaše děti narozeniny, chcete oslavit sportovní úspěch nebo uspořádat karneval? Připravíme vašemu dítěti párty, na kterou nezapomenou. Nově pro opičky a opičáky chystáme páteční Přespaníčko.

Čas od času pro vás připravujeme doprovodný program o zdravém životním stylu, zdravých produktech pro děti nebo přednášky o dalších důležitých novinkách a trendech.

Kočárek můžete zaparkovat uvnitř centra, Hroznýš Hodnýš vám ho pohlídá.